Jau dvyliktus metus iš eilės Japonijos kultūros sala įsikurs netradicinėje Vilniaus erdvėje – Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje. Paskutinį vasaros savaitgalį susipažinkite su Japonijos menu, atsigaivinkite žaliąja arbata ir dalyvaukite japoniškų amatų dirbtuvėse. Kaskart vis kitoks, festivalis yra pirmoji Tavo išvyka į Japoniją.

Šįmet festivalio programa orientuota į vaizduojamojo meno parodas bei pristatys tris unikalų braižą turinčius kūrėjus: iliustratorę Yuko Shimizu, skaitmeninį dailininką ir animatorių Kazuki Takakura bei bonsai menininką Kęstutį Ptakauską. Kiekvienas jų yra prisirpęs Japonijos kultūros, filosofijos, kasdienybės įtakų bei tai atspindi savitoje kūryboje. Toks kūrėjų parinkimas neatsitiktinis – siekiame parodyti, kiek skirtinga Japonija gali būti, neatpažįstama ir tuopat artima.

Užsukę į festivalį paskutinį rugpjūčio savaitgalį rasite ir daugiau veiklų bei pramogų – Japonijos ambasados stendą ir veiklas, Žaliosios arbatos užeigėlę ir t. t.

Festivalis organizuojamas remiantis visais pandemijos saugumo reikalavimais. Lankytojai kviečiami laikytis saugaus atstumo bei dėvėti veido kaukes.

08.29-30 13:00-19:00

Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia (Savičiaus g. 13, Vilnius)

Parodos:

Paroda

Kęstutis Ptakauskas

Paroda
Paroda

Yuko Shimizu

Paroda
Paroda

Kazuki Takakura

Paroda